Szukaj


Ostatnie aktualności


Archiwum


© Copyright: fot-art.pl, Bielsko-Biała, 2008-2014
fot-art_fotografia_slubna_bielsko_gadzety_04
12th of February

Jak wygląda nasz album ślubny


Dziś chcemy pokazać Wam przykładowe karty albumu ślubnego. W standardowej ofercie w pakietach Srebrnym i Złotym mamy album składający się z 8 rozkładówek, czyli 16-stronicowy o wielkości ok. A4 (po rozłożeniu ma wymiary 40 cm x 30 cm). Staramy się zawrzeć w albumie kilka dużych fotografii i większą ilość mniejszych, a wszystko po to, by był zróżnicowany i jednocześnie opowiadał całą historię dnia ślubu – od przygotowań, przez uroczystość i plener aż po zabawę. Staramy się, aby oprócz Pary Młodej, znaleźli się w albumie także rodzice i goście weselni.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Informacje
Obiektyw Canon 135 mm f2
7th of February

Udoskonalamy zaplecze sprzętowe


Z nieskrywanym zadowoleniem i lekkim samozachwytem informujemy, że nasz arsenał sprzętu fotograficznego poszerzyliśmy o pewien obiektyw. Jest to szkło uznane za kultowe, jedno z najlepszych, jakie firma Canon wypuściła na rynek. Niezwykle ostre, bardzo jasne i posiadające piękne rozmycie tła – tzw. bokeh. Ladies and Gentlemens, oto on: Canon EF 135 mm f/2 L USM. Oznaczenie “L” mówi nam, że mamy do czynienia z topową klasą obiektywów Canona.


- Read More -

There is 1 comment on this post
Categories:  Aktualności Sprzęt
fot-art.pl - fotografia ślubna i sesyjna - Joanna Łukaszek
9th of November

Sesja studyjna – nagroda dla Miss Foto


Długo trwało dogranie dobrego terminu, wspólnego dla wszystkich, ale się udało. W końcu podczas sesji fotograficznej w studiu, potrzebnych jest wiele osób: mamy osobę od wizażu, często osobnego fachowca od fryzury, innego od stroju, ktoś ma wizję całości, a ktoś jeszcze ustawia światła i naciska spust migawki.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Sesje
Sesja plenerowa w Pradze
5th of October

Ślubnie w Pradze


Ufff! Dopiero teraz, w październiku możemy nieco odetchnąć i nadrobić zaległości wpisowe z ostatnich wydarzeń. Latem Sylwia i Michał zaangażowali nas do obsługi fotograficznej ich ślubu. Zadanie było jednak inne niż zwykle. Mieliśmy wykonać reportaż ślubny z 3 dni – uroczystość kościelna w Polsce i dwa dni zwiedzania stolicy Czech.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Sesje
Fot-art.pl Artystyczne zdjęcia ślubne Bielsko-Biała
22nd of August

Uroczy plener ślubny w okolicach Bielska-Białej


Lato to wysoki sezon nie tylko turystyczny, ale też ślubny. Bo kto by nie chciał mieć w albumie pięknych zdjęć w złotym zbożu oświetlonym zachodzącym słońcem? :) A kto by nie chciał wejść do chłodnej wody ze swoim ukochanym i ukochaną?


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Sesje
Joanna Łukaszek - Miss Foto
11th of June

Nasza Miss Foto Nastolatek w finale ogólnopolskim!


Wczoraj, 10 czerwca 2012  w Warszawie w “Belvedere Residence” odbyły się eliminacje do półfinałów Miss Polski oraz finałów Miss Polski Nastolatek. Ponieważ uczestniczyliśmy w naszych regionalnych wyborach przygotowując portfolio fotograficzne kandydatek do Miss Południa Nastolatek, byliśmy szczególnie zainteresowani tą kategorią. Kibicowaliśmy Joannie Łukaszek, która jest naszą Miss Foto.

I oto, z niemałą satysfakcją możemy poinformować, że Joasia Łukaszek, którą w regionalnych wyborach Miss Południa Nastolatek wskazaliśmy na Miss Foto, dotarła do Finału Miss Polski Nastolatek.

 oficjalne wyniki

Gratulujemy!

Wraz z Joasią do finału zakwalifikowała się także Klaudyna Nowoczek – Miss Południa Nastolatek. Gratulujemy obu dziewczynom i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki 1 lipca 2012 na gali finałowej w Amfiteatrze w Kozienicach. Powodzenia!

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Informacje
Podziękowania od Organizatorów Wyborów Miss i Mister Beskidów
10th of June

Docenieni przez Organizatora Wyborów Miss i Mister Beskidów


Miło nam zakomunikować o sympatycznym liście, jaki przyszedł do naszej siedziby. Są to podziękowania dla nas – ekipy fot-art.pl za udział i pomoc w realizacji tegorocznych Wyborów Miss i Mister Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Informacje
Nasze miasto, Bielsko-Biała nocą
9th of June

Nasze miasto – Bielsko-Biała (spacer z aparatem)


W przerwie między sesjami portretowymi w studiu czy w plenerze, czasem zdarzy się zabłądzić z aparatem w uliczkach rodzimego miasta.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Sesje
Finał wyborów Miss i Mister Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek 2012
23rd of May

Finał wyborów Miss Beskidów – wyniki Miss Foto


22 maja 2012 w BCK w Bielsku-Białej odbył się kolejny finał wyborów Miss Południa Nastolatek oraz Miss i Mister Beskidów. My uczestniczyliśmy aktywnie w przygotowaniach młodszych uczestniczek, wykonując sesje plenerowe nastolatkom.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Relacje
Klaudia Rauer
15th of May

Sesje plenerowe kandydatek do Miss


Oto wszystkie nastolatki, jakie brały udział w przygotowaniach do wyborów Miss Południa Nastolatek organizowanych przez Panią Lucynę Grabowską-Górecką (Agencja Grabowska Models). Zdjęcia robiliśmy na zlecenie organizatora.


- Read More -

There are 0 comments on this post
Categories:  Aktualności Sesje

 

Spodobały Wam się zdjęcia ślubne?

Zapraszamy do kontaktu!

e-mail: kontakt [małpka] fot-art.pl


Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia w fotografii ślubnej, wyczucia i dobrego warsztatu,
by zdjęcia z Waszego ślubu były wspaniałą pamiątką przywołującą miłe wspomnienia.

 

Canon 5D Mark IINikon D700


Copyrigh: fot-art.pl, Bielsko-Biała, 2008-2014