Szukaj


Ostatnie aktualności


Archiwum


© Copyright: fot-art.pl, Bielsko-Biała, 2008-2014

Polecani przez nas

Ich polecamy, bo, podobnie jak my, reprezentują wysoki poziom i dobrze się z nimi współpracuje

 

Albumy fotograficzne

GreenFly Albums

Polecamy zamówić do naszych zdjęć eleganckie albumy fotograficzne, w których w piękny sposób na kartach passe-partout prezentowane są tradycyjne papierowe odbitki zdjęć. Oto albumy dla wymagających, którzy wybierają tradycję i subtelną elegancję.

strona GreenFly Albums >>

 

GARRA FishSpa

Polecamy interesujące miejsce w Bielsku-Białej – Salon Ryboterapii, peelingi lecznicze, Garra Rufa. Te egzotyczne słowa kryje SPA przy ul. 11 Listopada 60-62 w Pasażu Handlowym “Pod Orłem”. Trzeba tego doświadczyć :)

strona SPA >>

Rezydencja Pod Zegarem

Polecamy ekskluzywne miejsce na wesele z klasą. Rezydencja “Pod Zegarem” w Trzebini jest miejscem urządzonym w secesyjnym stylu z wielkim smakiem i na najwyższym poziomie. Łatwy dojazd zapewnia możliwość zorganizowania zabawy mieszkańcom całego województwa śląskiego i małopolskiego.

strona rezydencji >>

Agencja Grabowska Models

Współpracujemy z agencją powstałą w 1998 i prowadzoną przez P. Lucynę Grabowską. Agencja jest między innymi regionalnym organizatorem Narodowego Konkursu Miss Polski czy Miss Polski Nastolatek. Wykonujemy zdjęcia modelkom na potrzeby agencji.

strona agencji >>

ZM AWERS

Zespół Muzyczny AWERS

Grają wspólnie od wielu już lat (od 1994 roku), co jest ważne dla zgrania i bogatego repertuaru. Przez ich skład przewinęli się muzycy tworzący inne znane zespoły, jak chociażby Grupę Furmana. Na ich blogu można poczytać więcej i posłuchać próbek muzycznych.

strona grupy >>

 

 

Spodobały Wam się zdjęcia ślubne?

Zapraszamy do kontaktu!

e-mail: kontakt [małpka] fot-art.pl


Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia w fotografii ślubnej, wyczucia i dobrego warsztatu,
by zdjęcia z Waszego ślubu były wspaniałą pamiątką przywołującą miłe wspomnienia.

 

Canon 5D Mark IINikon D700


Copyrigh: fot-art.pl, Bielsko-Biała, 2008-2014